Strona główna Aktualności Wysokość składek Okręgu PZW w Olsztynie na 2016 rok

Wysokość składek Okręgu PZW w Olsztynie na 2016 rok

PODZIEL SIĘ

Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Olsztynie, opublikował informację dotyczącą wysokości składek na ochronę i zagospodarowanie wód w 2016 roku.

tabela_skladki_2016

skladki_2

skladki_3

 

Zakres i zasady stosowania ulg i zwolnień w składce członkowskiej w 2016 roku:
1. Młodzież do lat 14, niezrzeszona w PZW, może wędkować nieodpłatnie w wodach PZW, ale tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego opiekuna i w jego obecności. Uprawnienie to dotyczy również współmałżonka członka PZW.
2. Ogólnie związkową składkę członkowską członka uczestnika uprawnionego do swojego łowiska uiszcza młodzież do lat 16 w wysokości 25% wartości znaku składki członkowskiej. Wysokość zniżki dla członka uczestnika w składce okręgowej, ustalają na terenie swego działania zarządy okręgów.
3. Honorowi członkowie PZW zgodnie z § 15 ust. 2 statutu PZW są zwolnieni ze świadczeń członkowskich za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.
4. Członkowie PZW w wieku 16824 lat są uprawnieni do 50% zniżki w składce członkowskiej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
5. Zniżki w składce członkowskiej z tytułu odznaczeń honorowymi odznakami PZW, ogłoszone w tabeli stanowiącej zał. nr 1, stosowane są po okazaniu legitymacji potwierdzającej nadanie odznaczenia lub wpisu do legitymacji członkowskiej.
6. Zasady stosowania ulg i zwolnień w składce okręgowej oraz zasady wydawania zezwoleń na amatorski połów ryb dla osób objętych tymi ulgami i zwolnieniami, uchwalają na terenie swego działania
zarządy okręgów.
7. System ulg określony w powyższej tabeli stosuje się w ciągu całego roku w którym ukończono określony wiek.
Źródło: PZW Olsztyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code