Strona główna Wykazy wód PGW Wody Polskie Wody Polskie – wykaz łowisk ”Nasze Łowiska”

Wody Polskie – wykaz łowisk ”Nasze Łowiska”

PODZIEL SIĘ
WYKAZ OBWODÓW RYBACKICH I ŁOWISK PAŃSTWOWEGO GOSPODARSTWA WODNEGO WODY POLSKIE UDOSTĘPNIONYCH W RAMACH ZEZWOLEŃ "NASZE ŁOWISKA":

W ramach RZGW w Białymstoku PGW WP:

  • Obwód rybacki rzeki Narew Nr 5
  • Obwód rybacki rzeki Pisa Nr 1
  • Obwód rybacki rzeki Pisa Nr 2
  • Obwód rybacki jeziora Silec w zlewni rzeki Omet Nr 3
  • Obwód rybacki jeziora Iławki w zlewni rzeki Pisa nr 5
  • Obwód rybacki jeziora Kiełki w zlewni rzeki Ełk nr 9
  • Obwód rybacki jeziora Krzywe w zlewni rzeki Ełk nr 21
  • Obwód rybacki jeziora Łaźno w zlewni rzeki Ełk nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Reszki w zlewni rzeki Jegrznia nr 5
  • Obwód rybacki jeziora Stoczek w zlewni rzeki Pisa nr 19
  • Obwód rybacki jeziora Wityny w zlewni rzeki Ełk nr 28

W ramach RZGW w Bydgoszczy PGW WP:

  • Obwód rybacki Jeziora Białe na rzece Miała – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Wielkie na rzece Miała – Nr 2
  • Obwód rybacki Jeziora Borówno na cieku Skicka Struga – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Sławianowo na cieku Skicka Struga – Nr 4
  • Obwód rybacki Jeziora Wilczyńskie na cieku bez nazwy w zlewni kanału Ostrowo – Gopło – Nr 1
  • Obwód rybacki rzeki Szczyra – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Głomskie na rzece Głomia – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Słonowo na cieku bez nazwy w zlewni cieku Mierzęcka Struga – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Przecięte na rzece Racza – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Bobkowo na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Piławka – Nr 2
  • Obwód rybacki rzeki Noteć Zachodnia – Nr 4
  • Obwód rybacki jeziora Kochlin Mały na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Słopica – Nr 2
  • Obwód rybacki jeziora Bukowo Długie na rzece Bukówka – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Nowoworowskie na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Drawa – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Rokitno na cieku bez nazwy w zlewni cieku Nizica – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Wielki Staw na rzece Cieszynka – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Zamkowe na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Żydówka – Nr 2
  • Obwód rybacki jeziora Śmiardówka na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Głomia – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Kleszczyński Staw na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Skicka Struga – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Studnickie na rzece Korytnica – Nr 1b
  • Obwód rybacki jeziora Zieleniewo Duże na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Koczynka – Nr 2
  • Obwód rybacki jeziora Ramka Duża na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Koczynka – Nr 3
  • Obwód rybacki jeziora Osiek (Chomętowskie) na cieku Mierzęcka Struga nr 2

W ramach RZGW w Gdańsku PGW WP:

  • Obwód rybacki jeziora Brzeźno na rzece Młosina (Mlusina, Mlusino) nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Skąpe na rzece Parzenica w zlewni rzeki Wda
  • Obwód rybacki jeziora Młynek na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Drwęca
  • Obwód rybacki jeziora Glina na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Lipczanka
  • Obwód rybacki jeziora Płochocin (Płochocińskie) na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Mątawa

W ramach RZGW w Krakowie PGW WP:

  • Obwód rybacki zbiornika Dobczyce na rzece Raba nr 3
  • Obwód rybacki zbiornika Świnna Poręba na rzece Skawa nr 2
  • Obwód rybacki zbiornika Tresna na rzece Soła – nr 2
  • Obwód rybacki zbiornika Porąbka na rzece Soła – nr 3
  • Obwód rybacki rzeki Raba – nr 2

W ramach RZGW w Poznaniu PGW WP:

  • Obwód rybacki rzeki Ner – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Szymanowskie na kanale Szymanowo – Grzybno – Nr 1
  • Obwód rybacki jeziora Bielskie na cieku Struga Kamionka – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Lusowskie na rzece Sama – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Radziszewskie na rzece Szczanica – Nr 3
  • Obwód rybacki Jeziora Kierskie Małe na rzece Samica – Nr 2
  • Obwód rybacki Jeziora Proboszczowskie na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Warta – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Łowyńskie na cieku bez nazwy w zlewni cieku Struga Dormowska – Nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Białe na cieku Struga Lubikowska – Nr 2
  • Łowisko „Zalew Śremski B”
  • Obwód rybacki Jeziora Mnisze na cieku bez nazwy w zlewni rzeki Warta – Nr 1

W ramach RZGW w Szczecinie PGW WP:

  • Obwód rybacki Jeziora Dobropolskie (Golenickie) na Kanale Kruszwin (Dopływ z jeziora
  • Dobropolskiego) uchodzącym do rzeki Myśla – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Postne na cieku Dopływ z jeziora Postne uchodzącym do rzeki Myśla – nr 1
  • Obwód rybacki rzeki Rurzyca – nr 3
  • Obwód rybacki Jeziora Trzemeszno na rzece Pniewa (Dopływ z jeziora Trzemeszno) – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Wapnickie Północne na Kanale Sicko (Dopływ z jezior Wapnickich) – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Kamienica (Kamnica) na rzece Błotnica – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Nicemino (Rekowo) na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Mszanka – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Lubiatowo Północne na rzece Dzierżęcinka – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Czarne Wielkie na cieku Dopływ z jeziora Czarnego Wielkiego uchodzącym do Strugi Kramarzyńska – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Słosineckie (Słosineckie Wielkie) na rzece Studnica – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Pajerskie na cieku Dopływ z jeziora Pajerskiego uchodzącym do rzeki Pierska
  • Struga – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Łączno (Zielone) na rzece Grabowa – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Zamkowe na cieku bez nazwy uchodzącym do cieku Dopływ z Jeziora Długiego
  • (Dopływ z Jeziora Nidno) – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora bez nazwy na rzece Myśla – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Paweł (Pował) na Kanale Prądnik uchodzącym do Jeziora Kościelne (Lipiańskie
  • Południowe) – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Mironów na cieku bez nazwy uchodzącym do Jeziora Grochacz
  • (Grodzkie) – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Świdno (Drzewno) na Kanale Głęboki (Kanale Leśny) uchodzącym do rzeki
  • Myśla – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Stobno (Stawiń) na rzece Stobnica – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Długie na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Leśnica – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Węgorzyce na cieku Dopływ z jeziora Węgorzyce uchodzącym do rzeki
  • Stepnica – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Rogówko na cieku Dopływ spod Rogówka uchodzącym do rzeki Brzeźnicka
  • Węgorza – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Helka na cieku Dopływ z Zachełmia uchodzącym do rzeki Rega – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Drzewiany II w zlewni rzeki Radew – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Opatówek w zlewni rzeki Chociel – nr 4
  • Obwód rybacki Jeziora Kołtki (Kątnica) na cieku Odpływ Południowy z Jeziora Bobięcińskie Wielkie
  • (Bobęcino Wielkie) uchodzącym do Jeziora Przyradź – nr 3
  • Obwód rybacki Jeziora Czarne na cieku bez nazwy uchodzącym do jeziora Zamkowe – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Popiel (Studnica, Zofianka) na cieku bez nazwy uchodzącym do rzeki Mołstowa
  • – nr 1
  • Obwód rybacki Jeziora Parnowskie (Parnowo) na rzece Czerwona – nr 1

W ramach RZGW we Wrocławiu PGW WP:

  • Łowisko „Zbiornik Jutrosin”

Źródło: Wody Polskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code