Strona główna Aktualności Wędkarski Dzień Dziecka nad Jeziorem Długim

Wędkarski Dzień Dziecka nad Jeziorem Długim

PODZIEL SIĘ

Koło wędkarskie Polskiego Związku Wędkarskiego Olsztyn – Miasto przy współpracy z olsztyńskimi Kołami PZW, zaprasza na Wędkarski Dzień Dziecka – Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

Zawody spławikowe odbędą się w dniu 31 maja 2015 r. nad brzegiem jeziora Długiego w Olsztynie. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zapisy na zawody przyjmowane są osobiście w biurze Okręgu PZW w Olsztynie przy ul. Bałtyckiej 2, telefonicznie pod numerem 89 527 34 60 lub mailowo: mlodziwedkarze@gmail.com  w terminie do 27 maja 2015 r.

Zbiórka do godziny 9.00 nad jeziorem Długim – za siedzibą Okręgu PZW Olsztyn ul. Bałtycka 2. Dzieci na zawody przychodzą razem z dorosłym opiekunem. Dla zwycięzców przewidziano medale, puchary i atrakcyjne nagrody a dla wszystkich uczestników wspaniałe upominki. Więcej informacji udzielimy telefonicznie pod numerem: 89 527 34 60.

Wędkarski Dzień Dziecka współfinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie w ramach Działania 2. Edukacja ekologiczna. Poddziałanie 2.2. Dofinansowanie działań edukacyjnych Kategoria 2.2.4. Myśliwy i Wędkarze.

Źródło: PZW Olsztyn

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code