Strona główna Aktualności Nowy cennik GR Bartołty Wielkie oraz kilka zmian w Regulaminie

Nowy cennik GR Bartołty Wielkie oraz kilka zmian w Regulaminie

PODZIEL SIĘ

Na stronie internetowej Gospodarstwa Rybackiego Bartołty Wielkie opublikowany został nowy cennik zezwoleń na sezon 2015/16. Zaszło również kilka zmian w Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb.

Nowy cennik zacznie obowiązywać od 1 kwietnia 2015 roku. Jak czytamy na stronie internetowej gospodarstwa, ceny zezwoleń zostały podniesione po raz pierwszy od 2007 roku i w następnych sezonach nie są planowane podwyżki.

Głównym powodem podwyżki jest wzrost kosztów działalności Gospodarstwa. Od roku 2007 czynsz dzierżawny oraz inne opłaty wzrosły ponad 50%. Znacząco wzrosły również koszty ochrony wód (wyposażenie i obsługa Społecznej Straży Rybackiej) oraz koszty zarybień. Z drugiej strony, ograniczamy połowy rybackie, zostawiając więcej ryb do dyspozycji wędkarzy.

Cennik zezwoleń na sezon 2015/2016

cennik_bartolty_wlk

Szczegółowe informacje na temat zezwoleń dostępne (Tutaj)

Zmienione zostało również kilka zapisów w Regulaminie:

  • Zezwolenia są ważne na wszystkie udostępnione przez Gospodarstwo wody.
  • Zezwolenia są ważne do świtu dnia następnego. Np. zezwolenie 2-dniowe wykupione na 1 i 2 kwietnia jest ważne od godziny 00:01 1 kwietnia do świtu 3 kwietnia.
  • Ilość szczupaków, które można zabrać w ciągu doby wynosi 2 sztuki.
  • Wędkowanie „na żywca” dozwolone jest tylko z brzegu, pomostu i z zakotwiczonej łodzi. Nie wolno łowić tą metodą z dryfującej łodzi, a w szczególności z łodzi, gdzie jedna osoba wiosłuje a druga łowi.
  • Pełna treść regulaminu dostępna na stronie internetowej gospodarstwa (Tutaj)
Źródło: bartolty.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code