Strona główna Aktualności Apel Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego

Apel Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego

PODZIEL SIĘ

Z uwagi na zagrożenie kraju wirusem określanym w ustawie z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach dotyczących zapobieganiu, przeciwdziałaniu i zwalczaniu COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. 2020 poz. 374),  jako COVID-19 informujemy, że ta nadzwyczajna dla nas wszystkich sytuacja powoduje wiele zmian w pracach organizacyjnych Polskiego Związku Wędkarskiego na terenie całego kraju.

Decyzją władz FIPS odwołane lub przesunięte w terminie zostały międzynarodowe sportowe zawody wędkarskie. W ślad za tym odwoływanych jest wiele imprez na szczeblu krajowym i lokalnym.
Wiele instytucji wprowadza ograniczenia w obsłudze interesantów lub przechodzi na pracę zdalną.

Mając na uwadze dobro nas wszystkich zalecamy, aby Zarządy Okręgów i Kół PZW podjęły decyzje o:


– wprowadzeniu odpowiednich procedur umożliwiających wnoszenie składek członkowskich np. drogą elektroniczną,


– ograniczeniu, zaniechaniu lub zmianie terminów wszystkich imprez organizowanych na Waszym terenie, w tym organizowanych obchodów jubileuszowych i zajęć z młodzieżą wędkarską.

Zwracamy się o zrozumienie tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Prosimy o wyrozumiałość w przypadkach występujących problemów. Wierzymy, że stan ten będzie krótkotrwały.
Nasi skarbnicy apelują – Nie odkładajmy na ostatnią chwilę uzyskania zezwolenia na amatorski połów ryb. Unikniemy w ten sposób zagrożenia związanego z przebywaniem w dużych skupiskach.

Życzymy Wam i Waszym bliskim dużo zdrowia.


Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code