Strona główna Łowiska Polder Kwiecewo

Polder Kwiecewo

PODZIEL SIĘ

Polder Kwiecewo jest łowiskiem specjalnym do wędkowania wymagane jest więc dodatkowe zezwolenie do nabycia w siedzibie okręgu PZW Olsztyn oraz w sklepach wędkarskich w Dobrym Mieście.

Łowisko powstałe w wyniku zalania łąk, składa się ono z dwóch oddzielnych stawów o powierzchni około 40 ha, które ostatnio są połączone w wyniku zatopienia drogi. Łowisko idealne dla wszystkich pragnących spotkania z karpiem lub kilogramowymi karasiami i linami, coraz częściej zdarzają się również Sumy. Dla spinningistów jest to łowisko również atrakcyjne, wody te obfitują w szczupaka i okonia. Na terenie łowiska samochody mogą być parkowane tylko na wyznaczonych 3 parkingach, dozwolone jest obecnie wędkowanie z łodzi za dodatkową opłatą wędkowanie dozwolone jest również w porze nocnej. Obecnie udostępniono do wędkowania 3 akwen tzw „Nowa Wieś”

Dojazd:

1) Drogą Dobre Miasto – Świątki. Przed wioską Kwiecewo skręcamy w prawo i po około 1,5 km przed Gospodarstwem Rolnym skręcamy ponownie w prawo i drogą z płyt betonowych dojeżdżamy aż do Parkingu z którego mamy widok na obydwa stawy.

2)Drogą Dobre Miasto – Miłakowo we wsi Łęgno należy skręcić w lewo i po przejechaniu około 3 km drogą wykonaną z betonowych płyt należy ponownie skręcić w lewo i już tylko 500 m do łowiska.

Gospodarz: PZW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*

code